- Număr anunț
- CAN1009627
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
- Cod CPV
- 24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.656.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.818.447 RON
- Data anunțului
- 20.11.2020 01:36
- Anunț de participare
- CN1004249
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 1.818.447 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Oxigen medicinal comprimat | — | LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. 3 contracte | 203.967 RON |
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 19000 · 21.12.2018 | 15.397 RON | |||
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 5527 · 23.03.2020 | 69.200 RON | |||
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 16545 · 29.09.2020 | 119.370 RON | |||
| 2 | Oxigen medicinal lichid | — | LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. 6 contracte | 1.614.480 RON |
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 3951 · 19.03.2019 | 13.840 RON | |||
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 7229 · 09.05.2019 | 552.000 RON | |||
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 783 · 15.01.2020 | 276.000 RON | |||
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 8376 · 05.05.2020 | 496.640 RON | |||
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 18975 · 21.12.2018 | — | |||
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 1430 · 04.02.2019 | 276.000 RON | |||
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
LINDE GAZ ROMANIA SRL CUI RO 8721959
Valoare atribuită
1.818.447 RON
din 1.656.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro