Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,3% sub estimat
Gratare metalice cu rama
- Număr anunț
- SCN1023847
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL (CUI 27246814)
- Cod CPV
- 44212320-8 · Diverse structuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.301.123,21 RON
- Valoare atribuită
- 932.368,58 RON 28,3% sub estimat
- Data publicării
- 01.11.2018 16:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1011907
- Termen limită
- 22.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030161
Documente
Documentația de atribuire
- 3.anexa 1 SICAP MIN-MAX AC si CS.doc.p7s
- 4.Modele FORMULARE.doc.p7s
- 5. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 7.Proiect Acord cadru.doc.p7s
- 8. Proiect Contract subsecvent.doc.p7s
- FisaDate_DF1030161.pdf
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 932.368,58 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gratare metalice cu rama clasice, 2. Gratare cu rama speciale | — | MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT 2 contracte | 568.186,60 RON |
| MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT · contract 471/CEOSM · 20.02.2019 | 40.479,27 RON | |||
| MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT · contract 1827/CEOSM · 06.09.2019 | 527.707,33 RON | |||
| 2 | Gratare cu rama speciale, 1. Gratare metalice cu rama clasice | — | MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT 2 contracte | 364.181,98 RON |
| MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT · contract 235 · 30.01.2019 | — | |||
| MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT · contract 203/CEOSM · 28.01.2020 | 364.181,98 RON | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL CUI 27246814
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL CUI 27246814
Terți susținători 1
ASCO INDUSTRIAL GRATINGS SRL CUI 34485792
Oferta 3
Individuala
Ofertant
UPIPSA SRL CUI RO 14518879
Valoare atribuită
932.368,58 RON
din 1.301.123,21 RON estimat
28,3%
Adjudecat la 71,7% din estimat · economie 368.754,63 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.