Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 28,3% sub estimat

Gratare metalice cu rama

Număr anunț
SCNA1011907
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL (CUI 27246814)
Cod CPV
44212320-8 · Diverse structuri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.301.123,21 RON
Valoare atribuită
932.368,58 RON 28,3% sub estimat
Data anunțului
28.01.2020 10:04
Anunț de participare
SCN1023847

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 932.368,58 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Gratare metalice cu rama clasice, 2. Gratare cu rama speciale MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT 2 contracte 568.186,60 RON
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT · contract 471/CEOSM · 20.02.2019 40.479,27 RON
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT · contract 1827/CEOSM · 06.09.2019 527.707,33 RON
2 Gratare cu rama speciale, 1. Gratare metalice cu rama clasice MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT 2 contracte 364.181,98 RON
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT · contract 235 · 30.01.2019
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT · contract 203/CEOSM · 28.01.2020 364.181,98 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
Terți susținători 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant
UPIPSA SRL CUI RO 14518879
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

932.368,58 RON

din 1.301.123,21 RON estimat 28,3%

Adjudecat la 71,7% din estimat · economie 368.754,63 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.