Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,5% sub estimat
Calculatoare tip A si tip B
- Număr anunț
- CN1006193
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 836.600 RON
- Valoare atribuită
- 799.000 RON 4,5% sub estimat
- Data publicării
- 10.11.2018 01:42
- Anunț de atribuire
- CAN1011512
- Termen limită
- 10.12.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 217-495723
- Documentație de atribuire
- DF1030682
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1030682.pdf
- Model Acord -Cadru si Contract subsecvent.doc.p7s
- Modele formulare ofertanti.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
FOCALITY SRL CUI RO 23154424
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 3
Individuala
Ofertant
INTRANET COMPUTER SYSTEMS SRL CUI 14517334
Valoare atribuită
799.000 RON
din 836.600 RON estimat
4,5%
Adjudecat la 95,5% din estimat · economie 37.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.