Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 4,5% sub estimat
Calculatoare tip A si tip B
- Număr anunț
- CAN1011512
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 836.600 RON
- Valoare atribuită
- 799.000 RON 4,5% sub estimat
- Data anunțului
- 13.11.2020 01:37
- Anunț de participare
- CN1006193
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 799.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Calculator A | — | CHROME COMPUTERS S.R.L. 6 contracte | 454.000 RON |
| CHROME COMPUTERS S.R.L. · contract 1765 · 08.02.2019 | — | |||
| CHROME COMPUTERS S.R.L. · contract 5305 · 21.05.2019 | 222.460 RON | |||
| CHROME COMPUTERS S.R.L. · contract 9639 · 11.09.2019 | 54.480 RON | |||
| CHROME COMPUTERS S.R.L. · contract 13179 · 04.11.2019 | 154.360 RON | |||
| CHROME COMPUTERS S.R.L. · contract 13844 · 13.11.2019 | 4.540 RON | |||
| CHROME COMPUTERS S.R.L. · contract 14582 · 28.11.2019 | 18.160 RON | |||
| 2 | Calculator B | — | CHROME COMPUTERS S.R.L. 12 contracte | 345.000 RON |
| CHROME COMPUTERS S.R.L. · contract 9140 · 15.09.2020 | 3.450 RON | |||
| CHROME COMPUTERS S.R.L. · contract 13180 · 04.11.2019 | 13.800 RON | |||
| CHROME COMPUTERS S.R.L. · contract 13848 · 13.11.2019 | 3.450 RON | |||
| CHROME COMPUTERS S.R.L. · contract 9351 · 18.09.2020 | 3.450 RON | |||
| CHROME COMPUTERS S.R.L. · contract 11380 · 20.10.2020 | 31.050 RON | |||
| CHROME COMPUTERS S.R.L. · contract 14583 · 28.11.2019 | 48.300 RON | |||
| CHROME COMPUTERS S.R.L. · contract 2845 · 24.03.2020 | 20.700 RON | |||
| CHROME COMPUTERS S.R.L. · contract 1766 · 08.02.2019 | — | |||
| CHROME COMPUTERS S.R.L. · contract 5894 · 19.06.2020 | 144.900 RON | |||
| CHROME COMPUTERS S.R.L. · contract 5306 · 21.05.2019 | 3.450 RON | |||
| CHROME COMPUTERS S.R.L. · contract 7458 · 29.07.2020 | 20.700 RON | |||
| CHROME COMPUTERS S.R.L. · contract 9640 · 11.09.2019 | 51.750 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
FOCALITY SRL CUI RO 23154424
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 3
Individuala
Ofertant
INTRANET COMPUTER SYSTEMS SRL CUI 14517334
Valoare atribuită
799.000 RON
din 836.600 RON estimat
4,5%
Adjudecat la 95,5% din estimat · economie 37.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.