Atribuită Cumpărare directă

Produse necesare pentru desfasurarea activitatii: -capse 24/6 -plic C4 -plic C5 -plic burduf -sfoara -biblioraft -dosare PVC -decapsator -dosare cu sina -hartie xerox A4 -hartie xerox A3 -creioane -folii protectie -pixuri

Număr anunț
DA27256364
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT (CUI 2406871)
Furnizor / câștigător
DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI 3867881)
Cod CPV
30190000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.727 RON
Valoare atribuită
7.727 RON
Data publicării
20.01.2021 00:00
Data finalizării
21.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.727 RON

din 7.727 RON estimat