Atribuită
Cumpărare directă
Produse necesare: FLIPCHART MAGNETIC 70X100CM 2 buc DISTRUGATOR DOCUMENTE 1 buc PERETE AFISAJ PLIABIL 8 PANOURI 181X200CM, ALB 2 buc PIX 10 buc HARTIE XEROX A4 ABSOLUT 10 top HARTIE XEROX A3 ABSOLUT 4 top PERFORATOR 2 buc CAPSATOR 3 buc MARKER PERMANENT 10 buc EVIDENTIATOR 10 buc BANDA ADEZIVA 48X66 36 role BIBLIORAFT PLASTIFIAT 20 buc DOSAR PLASTIC CU SINA 100 buc CAPSE 24/6 10 cutii PIONEZE NICHEL 2 cutii CALCULATOR 12DG 2 buc FOARFECA 19CM 4 buc GHILOTINA HARTIE A3 MANUALA 1 buc MEMORY STICK 128GB 2 buc SD CARD 64GB 3 buc CD 100 buc SUPORT METALIC BIROU 2 buc CUTTER 3 buc LAMINATOR A4 1 buc DVD 100 buc
- Număr anunț
- DA27346871
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT (CUI 2406871)
- Furnizor / câștigător
- DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI 3867881)
- Cod CPV
- 30190000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.700 RON
- Valoare atribuită
- 4.700 RON
- Data publicării
- 05.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.