Atribuită Cumpărare directă

Mansete tensiune arteriala cu 2 furtune si 2 cuple compatibile cu monitoarele de functii vitale CARESCAPE B650 SI B850 Necesar: Marimea 31-40 cm = 1 setx5buc Marimea 22-33 cm = 1 setx5 buc Linie mostra de gaz dispozabila PVC/PE (ref.2097307-001) – 2 m. pentru monitorizarea CO2 compatibila cu modulele rerspiratorii CARESCAPE GE. necesar 3 setx10 buc Conditii obligatorii: Produsele vor purta marcaj CE si vor fi insotite de urmatoarele documente: avizul dvs. de functionare inclusiv anexele in care sa fie trecut producatorul produsului pe care-l livrati si certificatul de conformitate CE emis de o unitate abilitata sa elibereze acest certificat sau declaratia de conformitate CE emisa de producator. Elementele de identificare ale produsului mentionate pe ambalaj sa fie identice cu datele mentionate in documente. Termenul minim de valabilitate/sterilitate al produsului minim 12 luni de la data livrarii (daca producatorul nu acorda alt termen). Ne rezervam dreptul de a returna produsele pe cheltuiala furnizorului in caz de nerespectare a conditiilor obligatorii.

Număr anunț
DA27676745
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
19000000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260 RON
Valoare atribuită
1.260 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
01.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260 RON

din 1.260 RON estimat