Atribuită
Cumpărare directă
Proiectul se va derula pe o perioada de 60 de zile de la semnarea contractului si va avea ca scop urmatoarele sarcini principale: • Interogarea bazei de date a Apa Vital cu privire la alocarea numarului de telefon, prin intermediul robotului telefonic. • Identificarea clientului pe baza numarului de telefon apelant (in cazul in care acesta este inregistrat in baza de date a Apa Vital SA) si transmiterea unui mesaj predefinit cu privire la existenta unei avarii in zona sa de interes, in conditiile in care o astfel de avarie exista. Aceasta functionalitate va depinde de implementarea in baza de date a ApaVital a functionalitatii de identificare a unei avarii pe baza numarului de telefon furnizat de centrala telefonica. • Crearea unei ramuri in IVR specific pentru raportarea unei avarii, unde clientul sa-si introduca datele de consum. In conditiile in care la locul de consum este deja raportata o avarie, IVR-ul va trasmite un mesaj care sa semnaleze existenta unei avarii la locul respective de consum.
- Număr anunț
- DA27509685
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- VOIPIT SRL (CUI 36840386)
- Cod CPV
- 32541000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.200 RON
- Valoare atribuită
- 12.200 RON
- Data publicării
- 03.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.