Atribuită Cumpărare directă

Masca medicala tipN95 fara valva, ajustabile dupa urechi, factor protectie > 95%

Număr anunț
DA27583305
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan (CUI 4203911)
Furnizor / câștigător
PAROSAT GRUP S.R.L. (CUI 42602532)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.952 RON
Valoare atribuită
4.952 RON
Data publicării
16.03.2021 00:00
Data finalizării
18.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.952 RON

din 4.952 RON estimat