Atribuită Cumpărare directă

Asigurare de raspundere civila fata de terti laborator ‎LCCCIV Valea Calugareasca Filiala Focsani SA = 105.000 lei, PA = 800,00 lei Perioada asigurata: 12 luni Asigurare continut laborator ‎LCCCIV Valea Calugareasca Filiala Focsani Suma asigurata bunuri continute, mijloace fixe: 2.492.833,77 Lei Conditii si fransiza conform oferta detaliata. Prima de asigurare anuala: 2.244,00 lei Perioada asigurata: 12 luni

Număr anunț
DA28485376
Autoritate contractantă
LABORATORUL CENTRAL PENTRU CONTROLUL CALITATII SI IGIENEI VINULUI VALEA CALUGAREASCA (CUI 16557041)
Furnizor / câștigător
SC GLOBASIG BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 14991736)
Cod CPV
66516500-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.044 RON
Valoare atribuită
3.044 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.044 RON

din 3.044 RON estimat