Atribuită
Anunț de participare
„Piese pentru automotoarele Desiro SR 20D” – impartita in 11 loturi
- Număr anunț
- CN1006749
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- SIEMENS MOBILITY S.R.L. (CUI 39090203)
- Cod CPV
- 34631000-9 · Piese pentru locomotive sau material rulant (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.058.520 RON
- Valoare atribuită
- 6.741.632,60 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1011699
- Termen limită
- 07.01.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 225-515681
- Documentație de atribuire
- DF1032648
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa C + Formulare - SNTFC 107-semnat.doc.p7s
- Caiet sarcini lot 10 - 350_2017 var. 1a - pompa apa Flowtronic - desiro-semnat.pdf.p7s
- Caiet sarcini lot 11 - 149_2018 - electroventil apa - desiro-semnat.pdf.p7s
- Caiet sarcini lot 1 - 120_2018 var. 1a - set reparatie uscator aer - desiro-semnat.pdf.p7s
- Caiet sarcini lot 2 - 121_2018 var. 1a - filtru aer uscator aer instalatia pneumatica - desiro-semnat.pdf.p7s
- Caiet sarcini lot 3 - 122_2018 var. 1a - piston supapa uscator aer instalatia pneumatica - desiro-semnat.pdf.p7s
- Caiet sarcini lot 4 - 119_ 2018 var. 1a - filtru dezumidificator aer - desiro-semnat.pdf.p7s
- Caiet sarcini lot 5 - 117_2018 var. 1a - ventil electromagnetic 32 cai modul purificare aer - desiro-semnat.pdf.p7s
- Caiet sarcini lot 6 - 118_2018 var. 1a - ventil electropneumatic 32 cai modul purificare aer - desiro-semnat.pdf.p7s
- Caiet sarcini lot 7 - 116_ 2018 var. 1a - ventil aer sens unic instalatia pneumatica - desiro-semnat.pdf.p7s
- Caiet sarcini lot 8 - 705_2013 var. 1a - supapa convector - desiro-semnat.pdf.p7s
- Caiet sarcini lot 9 - 373_2017 var. 1a - preincalzitor - desiro-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1032648.pdf
- Model acord cadru - SNTFC 107-semnat.pdf.p7s
- Model contract subsecvent - SNTFC 107-semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (4)
Adjudecat: 6.741.632,60 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Filtru aer pentru uscătorul de aer din instalația pneumatică de… | — | Siemens Mobility | 2.285.508 RON |
| 6 | Ventil pneumatic 3/2 căi din modulul de purificare al aerului d… | — | Siemens Mobility 2 contracte | 1.811.840 RON |
| Siemens Mobility · contract 41 · 13.02.2019 | 1.811.840 RON | |||
| Siemens Mobility · contract 14 · 13.02.2019 | — | |||
| 8 | Supapă convector pentru instalația de climatizare a automotoare… | — | Siemens Mobility 2 contracte | 2.168.190 RON |
| Siemens Mobility · contract 341 · 02.10.2019 | 1.634.920 RON | |||
| Siemens Mobility · contract 102 · 07.05.2020 | 533.270 RON | |||
| 11 | Electroventil apa din instalația de încălzire a automotoarelor … | — | Siemens Mobility | 476.094,60 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SIEMENS MOBILITY S.R.L. CUI RO39090203
Valoare atribuită
6.741.632,60 RON
din 4.058.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro