Atribuită
Anunț atribuire
„Piese pentru automotoarele Desiro SR 20D” – impartita in 11 loturi
- Număr anunț
- CAN1011699
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- SIEMENS MOBILITY S.R.L. (CUI 39090203)
- Cod CPV
- 34631000-9 · Piese pentru locomotive sau material rulant (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.058.520 RON
- Valoare atribuită
- 6.741.632,60 RON
- Data anunțului
- 17.12.2021 15:00
- Anunț de participare
- CN1006749
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (4)
Adjudecat: 6.741.632,60 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Filtru aer pentru uscătorul de aer din instalația pneumatică de… | — | Siemens Mobility | 2.285.508 RON |
| 6 | Ventil pneumatic 3/2 căi din modulul de purificare al aerului d… | — | Siemens Mobility 2 contracte | 1.811.840 RON |
| Siemens Mobility · contract 41 · 13.02.2019 | 1.811.840 RON | |||
| Siemens Mobility · contract 14 · 13.02.2019 | — | |||
| 8 | Supapă convector pentru instalația de climatizare a automotoare… | — | Siemens Mobility 2 contracte | 2.168.190 RON |
| Siemens Mobility · contract 341 · 02.10.2019 | 1.634.920 RON | |||
| Siemens Mobility · contract 102 · 07.05.2020 | 533.270 RON | |||
| 11 | Electroventil apa din instalația de încălzire a automotoarelor … | — | Siemens Mobility | 476.094,60 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SIEMENS MOBILITY S.R.L. CUI RO39090203
Valoare atribuită
6.741.632,60 RON
din 4.058.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro