Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat
Modernizare coridor integrat de mobilitate urbana axa sud: str. 22 Decembrie 1989
- Număr anunț
- CN1007578
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
- Furnizor / câștigător
- DRUM CONSTRUCT SRL (CUI 7224633)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.378.322,80 RON
- Valoare atribuită
- 4.319.835,51 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 14.12.2018 07:52
- Anunț de atribuire
- CAN1025895
- Termen limită
- 28.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035078
Documente
Documentația de atribuire
- 00 memoriu PT.pdf.p7s
- 01 plan de incadrare in zona.pdf.p7s
- 02 plan de ansamblu.pdf.p7s
- 03 planuri de situatie.pdf.p7s
- 04 profile longitudinal.pdf.p7s
- 05 profile transversale curente.pdf.p7s
- 06 profile tip.pdf.p7s
- 07 profile canalizare.pdf.p7s
- 08 detalii executie.pdf.p7s
- 09 podet.pdf.p7s
- 10.plan de semnalizare.pdf.p7s
- 10.planuri de semnalizare.pdf.p7s
- 11.1Caiete de sarcini1.pdf.p7s
- 11.2Caiete de sarcini 2.pdf.p7s
- 11.3Caiete de sarcini 3.pdf.p7s
- 11 plansa cu dotari.pdf.p7s
- 12 Lista de cantitati.pdf.p7s
- 15. Referat canalizare.pdf.p7s
- 16. Referat drum.pdf.p7s
- 2 Formulare.doc.p7s
- 3 Contract de lucrari propunere.doc.p7s
- FisaDate_DF1035078.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DRUM CONSTRUCT SRL CUI RO 7224633
Subcontractanți 1
EL CONSTRUCT SRL CUI RO 13605900
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
IANUS SRL CUI RO 13666680
Asociați 1
DRUM INSERV SRL CUI RO 23230297
Valoare atribuită
4.319.835,51 RON
din 4.378.322,80 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 58.487,29 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.