Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 1,3% sub estimat
Modernizare coridor integrat de mobilitate urbana axa sud: str. 22 Decembrie 1989
- Număr anunț
- CAN1025895
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
- Furnizor / câștigător
- DRUM CONSTRUCT SRL (CUI 7224633)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.378.322,80 RON
- Valoare atribuită
- 4.319.835,51 RON 1,3% sub estimat
- Data anunțului
- 08.09.2022 09:55
- Anunț de participare
- CN1007578
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DRUM CONSTRUCT SRL CUI RO 7224633
Subcontractanți 1
EL CONSTRUCT SRL CUI RO 13605900
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
IANUS SRL CUI RO 13666680
Asociați 1
DRUM INSERV SRL CUI RO 23230297
Valoare atribuită
4.319.835,51 RON
din 4.378.322,80 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 58.487,29 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.