Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Servicii de proiectare faza PT+AT pentru investiția „Cresterea eficientei energetice a cladirilor publice din orasul Iernut, Primaria, str. 1 Decembrie 1918, nr. 9A, Iernut”
- Număr anunț
- SCN1033278
- Autoritate contractantă
- ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
- Cod CPV
- 71311100-2 · Servicii de asistenta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.089 RON
- Valoare atribuită
- 22.000 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 19.12.2018 07:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1012133
- Termen limită
- 07.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035459
Documente
Documentația de atribuire
- AUDIT DESENAT PRIMARIE.pdf.p7s
- AUDIT SCRIS PRIMARIE IERNUT.pdf.p7s
- BORDEROU PIESE DESENATE_PRIMARIA.pdf.p7s
- Caiet de sarcini - Proiectare Primarie.pdf.p7s
- DALI SCRIS PRIMARIE.pdf.p7s
- DG Primarie semnat.pdf.p7s
- EXPERTIZA TEHNICA_PRIMARIE.pdf.p7s
- FATADE EXISTENTE_PRIMARIA.pdf.p7s
- FATADE PROPUSE_PRIMARIA.pdf.p7s
- FisaDate_DF1035459.pdf
- Formulare Proiectare reabilitare Primarie.doc.p7s
- Model Contract - PT+AT Primărie.doc.p7s
- PLAN ACOPERIS EXISTENT_PRIMARIA.pdf.p7s
- PLAN DE INCADRARE IN ZONA_PRIMARIA.pdf.p7s
- PLAN DE INSTALATII ETAJ I _PRIMARIA.pdf.p7s
- PLAN DE INSTALATII PARTER_PRIMARIA.pdf.p7s
- PLAN DE SITUATIE_PRIMARIA.pdf.p7s
- PLAN ETAJ I EXISTENT_PRIMARIA.pdf.p7s
- PLAN ETAJ I PROPUS_PRIMARIA.pdf.p7s
- PLAN GENERAL DE AMPLASAMENT_PRIMARIA.pdf.p7s
- PLAN PARTER EXISTENT_PRIMARIA.pdf.p7s
- PLAN PARTER PROPUS_PRIMARIA.pdf.p7s
- Precontractare_19_Certificat de urbanism Primaria Iernut semnat.pdf.p7s
- Precontractare_20_Anexa certificat de urbanism Primaria Iernut_semnat.pdf.p7s
- Precontractare_7_HCL_APROBARE INDICATORI_ Primaria-semnat.pdf.p7s
- Precontractare_8_HCL 188_ PRIMARIASEMNAT.pdf.p7s
- SECTIUNE PROPUSA_PRIMARIA.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
TEHNIC EDIL PROJECT S.R.L. CUI 26211958
Valoare atribuită
22.000 RON
din 22.089 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 89 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.