Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 0,4% sub estimat
Servicii de proiectare faza PT+AT pentru investiția „Cresterea eficientei energetice a cladirilor publice din orasul Iernut, Primaria, str. 1 Decembrie 1918, nr. 9A, Iernut”
- Număr anunț
- SCNA1012133
- Autoritate contractantă
- ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
- Furnizor / câștigător
- TEHNIC EDIL PROJECT S.R.L. (CUI 26211958)
- Cod CPV
- 71311100-2 · Servicii de asistenta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.089 RON
- Valoare atribuită
- 22.000 RON 0,4% sub estimat
- Data anunțului
- 06.02.2019 07:38
- Anunț de participare
- SCN1033278
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
TEHNIC EDIL PROJECT S.R.L. CUI 26211958
Valoare atribuită
22.000 RON
din 22.089 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 89 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.