Atribuită
Anunț de participare
Servicii de proiectare faza PT+AT pentru investiția „Cresterea eficientei energetice a cladirilor publice din orasul Iernut, Casa de cultură, str. 1 Decembrie 1918, nr. 9A, Iernut”
- Număr anunț
- SCN1033573
- Autoritate contractantă
- ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.145 RON
- Valoare atribuită
- 45.145 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 07:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1012132
- Termen limită
- 07.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035628
Documente
Documentația de atribuire
- 12.1_DG CASA DE CULTURA semnat.pdf.p7s
- 5.1_DALI SCRIS CASA DE CULTURA semnat.pdf.p7s
- 6_AE Casa de cultura semnat.pdf.p7s
- 7_Expertiza tehnica Casa de cultura semnat.pdf.p7s
- AUDIT DESENAT CASA DE CULTURA.pdf.p7s
- Caiet de sarcini - Proiectare Casa de Cultura.pdf.p7s
- Contract servicii proiectare Casa de Cultura.pdf.p7s
- CU_CASA DE CULTURA.pdf.p7s
- FisaDate_DF1035628.pdf
- Formulare Proiectare reabilitare Casa de cultura.doc.p7s
- PLAN DEMISOL EXISTENT_CASA DE CULTURA.pdf.p7s
- PLAN DEMISOL PROPUS_CASA DE CULTURA.pdf.p7s
- PLAN DE SITUATIE_CASA DE CULTURA.pdf.p7s
- PLAN ETAJ I EXISTENT_CASA DE CULTURA.pdf.p7s
- PLAN ETAJ I PROPUS_CASA DE CULTURA.pdf.p7s
- PLAN INSTALATII DEMISOL_CASA DE CULTURA.pdf.p7s
- PLAN INSTALATII ETAJ I _CASA DE CULTURA.pdf.p7s
- PLAN INSTALATII PARTER_CASA DE CULTURA.pdf.p7s
- PLAN PARTER EXISTENT_CASA DE CULTURA.pdf.p7s
- PLAN PARTER PROPUS_CASA DE CULTURA.pdf.p7s
- PLAN TERASA EXISTENTA_CASA DE CULTURA.pdf.p7s
- PLAN TERASA PROPUSA_CASA DE CULTURA.pdf.p7s
- Precontractare_22_Anexa la Certificat de urbanism Casa de Cultura semnat.pdf.p7s
- Precontractare_7_HCL _ APROBARE INDICATORI_Casa de Cultura semnat.pdf.p7s
- Precontractare_8_HCL 187_CASA DE CULTURA semnat.pdf.p7s
- SECTIUNE EXISTENTA_CASA DE CULTURA.pdf.p7s
- SECTIUNE PROPUSA_CASA DE CULTURA.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
TEHNIC EDIL PROJECT S.R.L. CUI 26211958
Valoare atribuită
45.145 RON
din 45.145 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro