Atribuită Anunț atribuire

Servicii de proiectare faza PT+AT pentru investiția „Cresterea eficientei energetice a cladirilor publice din orasul Iernut, Casa de cultură, str. 1 Decembrie 1918, nr. 9A, Iernut”

Număr anunț
SCNA1012132
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Furnizor / câștigător
TEHNIC EDIL PROJECT S.R.L. (CUI 26211958)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.145 RON
Valoare atribuită
45.145 RON
Data anunțului
06.02.2019 07:34
Anunț de participare
SCN1033573

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

45.145 RON

din 45.145 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.