Atribuită Cumpărare directă

Cutie x 12 flacoane x 250 ml. Solutie perfuzabila continand 50 g. Clorhidrat de arginina la 1.000 ml. Conditii obligatorii: Produsele vor avea APP si cod CIM inregistrat in programul “SIUI-FARMI”. Toate elementele de identificare ale unui cod CIM sa fie identice intre datele mentionate pe factura si datele mentionate pe ambalajul produsului. Termenul minim de valabilitate al produsului minim 12 luni de la data livrarii.

Număr anunț
DA24820626
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
Cod CPV
33692400-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500 RON
Valoare atribuită
5.500 RON
Data publicării
09.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.500 RON

din 5.500 RON estimat