Atribuită
Cumpărare directă
Intocmirea documentatiei necesare pentru efectuarea procedurii de delegare directa a serviciului de salubrizare al comunei Poiana Marului constand din: Elaborare Studiu de oportunitate ; Elaborare Caiet de sarcini si anexe Actualizare Regulament de salubrizare conform situatiei si legislatiei actuale Intocmire strategie de contractare servicii salubrizare .
- Număr anunț
- DA24867708
- Autoritate contractantă
- COMUNA POIANA MARULUI (PRIMARIA POIANA MARULUI) (CUI 4777272)
- Furnizor / câștigător
- 3C BUSINESS SOLUTIONS (CUI 31443768)
- Cod CPV
- 71241000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.150 RON
- Valoare atribuită
- 16.150 RON
- Data publicării
- 17.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.