Atribuită Cumpărare directă

Sonda de aspiratie cu valva Necesar: marimea CH 10 = 60 buc Sonda Nelaton Necesar: marimea CH 14 = 15 buc, marimea CH 12 = 15 buc, marimea CH 16 = 15 buc Sonda endotraheala IOT cu balon Necesar: marimea 2 = 10 buc, marimea 2.5 = 10 buc, marimea 4.5 = 15 buc, marimea 5.5 = 20 buc, marimea 6 = 20 buc, marimea 6.5 = 30 buc, marimea 7 = 60 buc, marimea 7.5 = 60 buc, marimea 8 = 50 buc, marimea 9 = 15 buc, Sonde nazogastroduodenale Levin Necesar: marimea CH 14 = 40 buc, marimea CH 16 = 40 buc, marimea CH 18 = 40 buc, marimea CH 20 = 20 buc Conditii obligatorii: Produsele vor purta marcaj CE si vor fi insotite de urmatoarele documente: avizul dvs. de functionare inclusiv anexele in care sa fie trecut producatorul produsului pe care-l livrati si certificatul/declaratia de conformitate CE emis de acesta. Elementele de identificare ale produsului mentionate pe ambalaj sa fie identice cu datele mentionate in documente. Termenul minim de valabilitate/sterilitate al produsului minim 12 luni de la data livrarii.

Număr anunț
DA24909108
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
33141641-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
759,45 RON
Valoare atribuită
759,45 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

759,45 RON

din 759,45 RON estimat