Atribuită Cumpărare directă

SOL.PERF NACL 9MG/ML 250ML X 30PG+2TUB ,cutie cu 30 pungi din PVC cu 2 tuburi conectoare a câte 250 ml sol. perf. INFOMED

Număr anunț
DA24973227
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan (CUI 4203911)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.617 RON
Valoare atribuită
4.617 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.617 RON

din 4.617 RON estimat