Atribuită
Cumpărare directă
Oxigen medicinal comprimat puritate min. 99,5% conform Autorizatiei de Punere pe Piata emisa de Ministerul Sanatatii prin Agentia Nationala a Medicamentului. Produsul se furnizeaza in butelii proprietate furnizor de 10,7 mc, incarcate la 200 bar si 15 grade C sau in butelii proprietate Achizitor, butelii 6,5 mc, presiune F 150 bar si 15 grade C. Chiria buteliilor este 0 pentru un necesar de maxim 36 butelii. Facturarea oxigenului medicinal se face per continut butelie.
- Număr anunț
- DA24946404
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan (CUI 4203911)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
- Cod CPV
- 24111500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.018 RON
- Valoare atribuită
- 5.018 RON
- Data publicării
- 30.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.