Atribuită Cumpărare directă

Hartie xerox A3 - 10 top, Hartie xerox A4 - 250 top, Biblioraft - 216 buc, Plicuri cu fereastra - 20 set, Alonje - 40 set.

Număr anunț
DA25015719
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT (CUI 2406871)
Furnizor / câștigător
DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI 3867881)
Cod CPV
30190000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.036,80 RON
Valoare atribuită
5.036,80 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.036,80 RON

din 5.036,80 RON estimat