Atribuită Cumpărare directă

BRANULE marimiG18(verde),G20(roz) si G22(albastre) Catetere intravenoase periferice, cu valva de injectare si aripioare = Canule intravenoase periferice = Canule i.v.periferice= Canula intravenoasa periferica cu valva CU FIR RADIOOPAC Dispozitiv medical destinat administrarii prin infuzare (perfuzare) intravenoasa, intermitenta, a fluidelor medicamentoase, printr-o vena periferica, la bolnavii spitalizati.Certificat C E. Confectionate din materialul cel mai biocompatibil, fara risc de tromboflebita ; netoxice, apirogene; - cu valva de injectare colorata diferit (in functie de marime) si aripioare laterale - ambalaj primar individual steril, de tip blister, inscriptionat cu : Producator, Importator, Mod de sterilizare cu Ethylen-Oxid, Marcaj CE, Lot, Data fabricarii ( = data sterilizarii), Data expirarii -ambalaj secundar: cutie cu 100 buc -ambalaj colectiv: bax cu 10 cutii x 100 buc = 1000 buc/bax -termen de valabilitate 5 ani. Conditii obligatorii: Produsele vor purta marcaj CE si vor fi insotite de urmatoarele documente: avizul dvs. de functionare inclusiv anexele in care sa fie trecut producatorul produsului pe care-l livrati si certificatul/declaratia de conformitate CE emis de acesta. Elementele de identificare ale produsului mentionate pe ambalaj sa fie identice cu datele mentionate in documente. Termenul minim de valabilitate/sterilitate al produsului minim 12 luni de la data livrarii.

Număr anunț
DA25083589
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
33141220-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.170 RON
Valoare atribuită
1.170 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.170 RON

din 1.170 RON estimat