Atribuită Cumpărare directă

contine epinefrina 1 mg si excipienti: acid tartric - uree - acetonbisulfit de sodiu - clorura de sodiu - apa pentru preparate injectabile... Conditii obligatorii: Produsele vor avea APP si cod CIM inregistrat in programul “SIUI-FARMI”. Toate elementele de identificare ale unui cod CIM sa fie identice intre datele mentionate pe factura si datele mentionate pe ambalajul produsului. Termenul minim de valabilitate al produsului minim 12 luni de la data livrarii.

Număr anunț
DA25075653
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
ROPHARMA LOGISTIC S.A. (CUI 33840373)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
560,88 RON
Valoare atribuită
560,88 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

560,88 RON

din 560,88 RON estimat