Atribuită Cumpărare directă

Materiale sanitare conform catalog; Manusi L = 55 cutii; Manusi M = 150 cutii; Manusi S = 85 cutii.

Număr anunț
DA25043063
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
35113410-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.342,90 RON
Valoare atribuită
5.342,90 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.342,90 RON

din 5.342,90 RON estimat