Atribuită
Cumpărare directă
SONDE, SERINGI, BRANULE SI TRANSFUZOR Sonde nazogastroduodenale, necesar: marimea CH 12 = 40, marimea CH 14 = 20,marimea CH 18 = 40, Sonda de aspiratie cu valva, necesar: marimea CH 10 = 300, marimea CH 12 = 30,marimea CH 14 = 110, marimea CH 18 = 20, Sonda endotraheala IOT cu , necesar: marimea 1 = 5, marimea 5 = 30,marimea 5.5 = 30, marimea 7 = 20, marimea 7.5 = 20, marimea 8.5 = 10, Sonda Foley 2 cai si balonas , necesar: marimea CH 14 = 150, marimea CH 16 = 160, marimea CH 18 = 20 Branule G26 = 200 buc
- Număr anunț
- DA25233277
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
- Cod CPV
- 33157800-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.476,30 RON
- Valoare atribuită
- 2.476,30 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.