Atribuită Cumpărare directă

Metoclopramid 10 mg sol.inj. x 5 fiole.

Număr anunț
DA25317735
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
BIO EEL SRL (CUI 1199107)
Cod CPV
33610000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,84 RON
Valoare atribuită
672,84 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,84 RON

din 672,84 RON estimat