Atribuită
Cumpărare directă
1060760025 Methyl red (C.I. 13020) indicator ACS,Reag. Ph Eur., 25G 1 BUC 114413-5G BROMOTHYMOL BLUE, A.C.S. REAGENT 1 BUC 1015120025 Silver nitrate for analysis EMSURE ACS,ISO,Reag. Ph Eur., 25G 1 BUC 1050820250 Potassium permanganate for analysis EMSURE® ACS,Reag. Ph Eur., 250G 1 BUC 217565-100G BARIUM CHLORIDE DIHYDRATE, >=99%, A.C.S.REAGENT 1 BUC A4514-500G AMMONIUM CHLORIDE, REAGENTPLUS TM, >= 99.5% 1 BUC 858390-100G ERIOCHROME BLACK T, A.C.S. REAGENT, INDI CATOR GRADE 1 BUC ED2SS-100G ETHYLENEDIAMINETERAACETIC ACID DISODIUM SALT DIHYDRATE, REAGENT GRADE, 99% 1 BUC
- Număr anunț
- DA25328906
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR (CUI 4267214)
- Furnizor / câștigător
- REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.297,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.297,90 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.