Atribuită
Cumpărare directă
Sac transparent autoclavabil, cu semn BIOHAZARD, rezistent la 134°C, 30x60cm, 27litri Mod de ambalare 20 buc/set. Conditii obligatorii: Produsele vor purta marcaj CE si vor fi insotite de urmatoarele documente: avizul dvs. de functionare inclusiv anexele in care sa fie trecut producatorul produsului pe care-l livrati si certificatul/declaratia de conformitate CE emis de acesta. Elementele de identificare ale produsului mentionate pe ambalaj sa fie identice cu datele mentionate in documente. Termenul minim de valabilitate/sterilitate al produsului minim 12 luni de la data livrarii.
- Număr anunț
- DA25393078
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
- Cod CPV
- 19640000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 30.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.