Atribuită Cumpărare directă

Oxigen medicinal comprimat puritate min. 99,5% conform Autorizatiei de Punere pe Piata emisa de Ministerul Sanatatii prin Agentia Nationala a Medicamentului. Produsul se furnizeaza in butelii proprietate furnizor de 10,7 mc, incarcate la 200 bar si 15 grade C sau in butelii proprietate Achizitor, butelii 6,5 mc, presiune F 150 bar si 15 grade C. Chiria buteliilor este 0 pentru un necesar de maxim 36 butelii. Facturarea oxigenului medicinal se face per continut butelie.

Număr anunț
DA25360918
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan (CUI 4203911)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24111500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.071 RON
Valoare atribuită
45.071 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.071 RON

din 45.071 RON estimat