Atribuită Cumpărare directă

Culoare alba sau albastru Dimensiune 71x120cm Grosime 0.10microni Nesteril Rezistent la apa Protejeaza impotriva murdariei Produsul este de unica folosinta. A se arunca dupa folosire. Utilizat pentru protectia echipamentului de lucru si prevenirea contaminarii Mod de ambalare: 100 buc /punga

Număr anunț
DA25420107
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
18233000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
401,70 RON
Valoare atribuită
401,70 RON
Data publicării
02.04.2020 00:00
Data finalizării
03.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

401,70 RON

din 401,70 RON estimat