Atribuită
Cumpărare directă
Hartie copiator A4/80g 50 buc Capse 24/6 24 buc Plic TC/4 siliconic 30 buc Plic TC/5 siliconic 50 buc Plic LC6 siliconic 50 buc Plic TB/4 kraft 5cm,120g 25 buc Cub adeziv 76x76mm 3 buc Agrafe birou 28mm 10 buc Pix post pen 6 buc Clips 51mm 36 buc Clips 25mm 36 buc
- Număr anunț
- DA25533017
- Autoritate contractantă
- COMUNA POIANA MARULUI (PRIMARIA POIANA MARULUI) (CUI 4777272)
- Furnizor / câștigător
- VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 855,08 RON
- Valoare atribuită
- 855,08 RON
- Data publicării
- 28.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.