Atribuită Cumpărare directă

Varfuri Pip 300 microlitrii IN STATIV 96 GODEURI

Număr anunț
DA25529675
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR (CUI 4267214)
Furnizor / câștigător
ILCOM GRUP PROTECTION S.R.L. (CUI 16482615)
Cod CPV
38437110-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.560 RON
Valoare atribuită
1.560 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.560 RON

din 1.560 RON estimat