Atribuită Cumpărare directă

Mobilier de birou compus din: - 1. dulap compartimentat confectionat din pal melaminat de 18 mm grosime canturi abs dimensiune 2314x900x400 - 2 buc; - 2. birou directorial realizat din pal melaminat de 18 mm grosime culoare stejar, prevazut cu bloc pentru sertare si suport pentru unitate, dimensiuni 1700x800x800 - 1 buc; - 3. scaun directorial regrabil pe inaltime prevazut cu roti - 1 buc.

Număr anunț
DA25504633
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT (CUI 2406871)
Furnizor / câștigător
MINARDO SRL (CUI 14065212)
Cod CPV
39141300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.990 RON
Valoare atribuită
2.990 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.990 RON

din 2.990 RON estimat