Atribuită
Cumpărare directă
Mobilier de birou compus din: - 1. birou directorial realizat din pal melaminat de 18 mm grosime culoare stejar, prevazut cu bloc pentru sertare si suport pentru unitate, dimensiuni 1700x800x800 - 3 buc; - 2. dulap compartimentat confectionat din pal melaminat de 18 mm grosime canturi abs dimensiune 2314x900x400 - 4 buc; - 3. scaun directorial regrabil pe inaltime prevazut cu roti - 1 buc; - 4. masa realizata din pal melaminat de 18m dimensiune 1300x700x700 canturi abs stejar - 1 buc.
- Număr anunț
- DA25504722
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT (CUI 2406871)
- Furnizor / câștigător
- MINARDO SRL (CUI 14065212)
- Cod CPV
- 39130000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.110 RON
- Valoare atribuită
- 7.110 RON
- Data publicării
- 22.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.