Atribuită
Cumpărare directă
Continutul pachetului: 1) Prosop hartie alb 150buc/pach. (hartie absorbanta) = 200 buc; 2) Hartie igienica = 720 buc: 3) Detergent pardoseli - dezinfectant Igienol 1 L (eucalipt)= 20 buc; 4) Mop bumbac Misavan 200 gr = 10 buc; 5) Clor 2 L (aroma florala) - Ace Regular = 20 buc; 6) Alcool sanitar Mona 0,2 L = 56 buc; 7) Alcool sanitar Mona 0,5 lL= 37 buc.
- Număr anunț
- DA25588224
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT (CUI 2406871)
- Furnizor / câștigător
- MCA COMERCIAL SRL (CUI 13219828)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.329,83 RON
- Valoare atribuită
- 2.329,83 RON
- Data publicării
- 08.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.