Atribuită
Cumpărare directă
Integrare Centrala Telefonica cu Sistemul de Gestiune a Clientilor Oferta Comerciala Nr. 172/13.05.2020 Client: Apa Vital SA Executant: VoIPIT SRL In atentia: Dr. Ing. Alin Moscalu, Sef Birou Infrastructura Hardware Conform discutiei din data de 17.05.2019, revazuta in data de 13.05.2020, revenim cu o oferta scrisa cu privire la proiectul de integrare a centralei telefonice IP Xorcom cu sistemul de gestiune a clientilor companiei Apa Vital SA. Proiectul se va derula pe o perioada de 60 de zile de la semnarea contractului si va avea ca scop urmatoarele sarcini principale: • Directionarea clientului prin intermediul robotului telefonic catre optiunea de inregistrare a indexului de consum al apei. • Identificarea clientului pe baza de CNP/CUI/Cod Client (conform optiunii acestuia) prin interogarea bazei de date cu clienti ai Apa Vital SA. Aceasta operatiune se va realiza prin apasarea tastelor corespunzatoare de catre clientii companiei Apa Vital SA (DTMF). • Inregistrarea indexului prin intermediului apasarii de taste (DTMF). • Transmiterea si inregistrarea in baza de date a Apa Vital SA a indexului declarat. Oferta VoIPIT SRL catre Apa Vital SA include: • Instalarea unui mediu de test care sa simuleze functionalitatile echipamentelor ce vor fi date in productie. • Dezvoltarea solutiei tehnice. • Implementarea solutiei in mediul de productie al Apa Vital SA cu intreruperi minime ale functionarii centralei care gestioneaza apelurile. • Testarea si rezolvarea ori
- Număr anunț
- DA25712424
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- VOIPIT SRL (CUI 36840386)
- Cod CPV
- 32541000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.132 RON
- Valoare atribuită
- 11.132 RON
- Data publicării
- 29.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.