Atribuită Cumpărare directă

Achiziție 2 (doua) autobuze second-hand pentru transport public persoane, capacitate transport minim 27 pasageri, din care minim 13 pe scaune, conform Caietului de sarcini atasat.

Număr anunț
DA25723619
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT (CUI 2406871)
Furnizor / câștigător
SC MADCOM DLS IMPEX SRL (CUI 9578386)
Cod CPV
34121100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115.867,20 RON
Valoare atribuită
115.867,20 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115.867,20 RON

din 115.867,20 RON estimat