Atribuită Cumpărare directă

RIVEX SOLUTIE GEAM - 96 buc SOLUTIE RIVEX GRESIE SI FAIANTA - 96 buc SAPUN LICHID LA 5 l - 20 buc HARTIE PROSOP - 108 buc CLOR 5l - 25 buc

Număr anunț
DA25740613
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR (CUI 4267214)
Furnizor / câștigător
ILCOM GRUP PROTECTION S.R.L. (CUI 16482615)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.326 RON
Valoare atribuită
4.326 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.326 RON

din 4.326 RON estimat