Atribuită Cumpărare directă

diagonala 15,6 inches, procesor Intel I5, memorie RAM 6GB, stocare 256 GB, licenta Windows, tastatura numerica Numpad

Număr anunț
DA25797249
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI (CUI 39493486)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.117,58 RON
Valoare atribuită
14.117,58 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.117,58 RON

din 14.117,58 RON estimat