Atribuită
Cumpărare directă
Contract de service, valabil pana la data de 31.12.2020 cu posibilitatea prelungirii acestuia prin act aditional. Contractul va avea o valoare totala de 1920.00 ron +tva ce se va achita in luna efectuarii reviziei si va avea inclusa o revizie obligatorie in luna stabilita de comun acord precum si doua interventii accidentale gratuite. Interventiile efectuate in afara celor specificate in contract se vor factura la tariful de 380 ron +tva/deplasare iar manopera este gratuita pe toata perioada contractuala
- Număr anunț
- DA25823199
- Autoritate contractantă
- Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
- Cod CPV
- 50400000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.920 RON
- Valoare atribuită
- 1.920 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.