Atribuită
Cumpărare directă
DCI: BROMAZEPAMUM Cutie cu blist. PVC/Al x 30 compr. LABORMED PHARMA TRADING SRL(ALVOGEN) Conditii obligatorii: Produsele vor avea APP si cod CIM inregistrat in programul “SIUI-FARMI”. Toate elementele de identificare ale unui cod CIM sa fie identice intre datele mentionate pe factura si datele mentionate pe ambalajul produsului. Termenul minim de valabilitate/sterilitate al produsului minim 12 luni de la data livrarii (daca producatorul nu acorda alt termen).
- Număr anunț
- DA25916190
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
- Furnizor / câștigător
- FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
- Cod CPV
- 33690000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 197,54 RON
- Valoare atribuită
- 197,54 RON
- Data publicării
- 06.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.