Atribuită Cumpărare directă

Colistin Sulfate pharmaceutical secondary standard; traceable to USP, PhEur;PENICILLINASE TYPE I FROM*BACILLUS CEREU S;Thiamine hydrochloride, pharmaceutical secondary standard; traceable to USP and PhEur;Pyridoxine hydrochloride, pharmaceutical secondary standard;Dexpanthenol , pharmaceutical secondary standard; traceable to USP and PhEur.

Număr anunț
DA25951207
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR (CUI 4267214)
Furnizor / câștigător
REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.227,28 RON
Valoare atribuită
2.227,28 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.227,28 RON

din 2.227,28 RON estimat