Atribuită Cumpărare directă

VARFURI STERILE STATIV DE 96 LOCURI CU FILTRU 50-1000 MICROLITRI; VARFURI PIP ISOLAB 1000-10000 microlitri; VARFURI PIP DE LA 1000-5000 microlitri; CUTII PETRI90/86/16MM; VACUTAINER BIOCHIMIE 9ml ROSU CU CLOT ACTIVATOR.

Număr anunț
DA26086564
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR (CUI 4267214)
Furnizor / câștigător
ILCOM GRUP PROTECTION S.R.L. (CUI 16482615)
Cod CPV
38437110-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.175 RON
Valoare atribuită
3.175 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.175 RON

din 3.175 RON estimat