Atribuită
Cumpărare directă
N359.1 - Termometru cu Pt100 ROTH P300, -40 - 200°C Termometru cu sonda de penetrare rezistent la apa Rezistent la apa Functie HOLD de mentinere a afisarii valorii pe ecran Functie Min/Max pentru determinarea valorilor minime si maxime Cu suport pentru sonda incorporat Producator ROTH Garantie 12 luni Domeniu de masura -40 - 200°C Rezolutie 0.1 °C Acuratete ±0.5°C (0 - 100°C) ±1.0°C (in rest) Tip sonda PT100 Detalii sonda Proba fixa pentru penetrare L*Ø: 120*3 mm Functii Functie HOLD Min/Max Afisaj LCD iluminat Alimentare 2 baterii de 1.5 V Mignon Dimensiuni exterioare (L*l*h) 130*65*25 mm Accesorii incluse 2 baterii de 1.5 V Mignon Sonda fixa pentru penetrare Cod produs N359.1
- Număr anunț
- DA26212250
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR (CUI 4267214)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 38412000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 379,69 RON
- Valoare atribuită
- 379,69 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.