Atribuită
Cumpărare directă
1) APA PLATA AQUA CARPATICA 2 L = 82 BUC; 2) APA MINERALA 1.5L = 84 BUC; 3) JACOBS 1KG BARISTA ESPRESSO BOABE = 3 BUC; 4) ZAHAR MARGARITAR 200 = 5 BUC; 5) CAFEA JACOBS 500G KRONUNG = 5 BUC; 6) SPATULE PT CAFEA HORECA 1000B = 2 BUC; 7) APA PLATA BORSEC 2 L = 84 BUC.
- Număr anunț
- DA26247122
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT (CUI 2406871)
- Furnizor / câștigător
- MCA COMERCIAL SRL (CUI 13219828)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.043,42 RON
- Valoare atribuită
- 1.043,42 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.