Atribuită
Cumpărare directă
PENICILLIN -STREPTOMYCIN SOLUTION*STABIL IZED; FETAL BOVINE SERUM; FETAL BOVINE SERUM, USA ORIGIN, STERILE-FILTERED, HYBRIDOMA TESTED.; MINIMUM ESSENTIAL MEDIUM EAGLE, HEPES MODIFICATION, WITH EARLE'S SALTS, 25MM HEPES AND SODIUM BICARB; MEDIUM 199, HEPES MODIFICATION, WITH EARLE'S SALTS, 25 MM HEPES AND SODIUM BICARBONATE, WITHOUT L-GL; TRYPSIN-EDTA SOLUTION 10X*CELL CULTURE T ESTED; L-GLUTAMINE 200 MM STERILE FILTERED*CELL CULTURE TE.
- Număr anunț
- DA26212759
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR (CUI 4267214)
- Furnizor / câștigător
- REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.701,09 RON
- Valoare atribuită
- 4.701,09 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.